TEKST WARSZTATOWY

 

TEKST OPUBLIKOWANY

MEBLE, projekt wnętrza lokalu (propozycja posta dla firmy w ramach „Projekty wykonane dla Klientów”)

Aranżacja 1. Ciastkarnia, w której oprócz słodkości serwuje się kawę : ) Jesteście ciekawi jak zaaranżowaliśmy pomieszczenie przyjazne dla klientów i funkcjonalne dla przedsiębiorcy? Już niedługo kolejne odsłony projektu (1/5).

[link]

MEBLE, zabudowy meblowe – dom, biuro

Czy wśród Waszych noworocznych postanowień znajdują się remonty biura lub kuchni? Jeśli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, a nie macie sprecyzowanych planów zaaranżowania pomieszczeń – zapraszamy do nas. Doradzimy wybór mebli, wykonamy pomiary, przygotujemy zabudowę meblową, dowieziemy i zamontujemy 🙂 U nas umeblujesz dom/biuro od A do Zet 🙂 Zapraszamy

MEBLE, Krzesła i fotele – wyprzedaż

Jeśli po minionych świętach trudno Wam wysiedzieć w pracy – zapraszamy do nas. My wciąż wietrzymy magazyny 🙂 Fotele i krzesła w dużych rabatach czekają tylko do końca grudnia!

TURYSTYKA

Oderwijcie się na chwilę od swoich zajęć. Zdjęcia z 22 niewiarygodnych miejsc, w których istnienie jest trudno uwierzyć, są tego warte.

TURYSTYKA

Dzisiaj jest dobry czas na selfie z wybranego środka transportu. Byle nie z auta! Nie w światowy Dzień bez Samochodu.

TURYSTYKA

Najdłuższą pojedynczą nazwą miejscową w Polsce jest Siemieniakowszczyzna (20 znaków). Odnosi się jednak do przysiółka. Najdłuższe w Polsce nazwy miejscowości to Wierzchosławiczki, Szymankowszczyzna i Jazgarzewszczyzna (17 znaków). Oj trudny język polski, trudny 🙂