Milena Pawlak. Redaktor, Content Manager.
Milena Pawlak. Redaktor, Content Manager.

Piszę, redaguję, kreuję. Szukam najlepszych sposobów przedarcia się przez szum informacyjny do świadomości odbiorcy. Pomaga mi w tym wiedza, jaką uzyskałam na studiach filologicznych i dziennikarskich oraz doświadczenie zdobywane w pracy content managera. Oprócz doskonalenia warsztatu pisarskiego analizuję dane i wyciągam wnioski. Wszystko po to, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Poświęcam wiele uwagi klientom, staram się dobrze zrozumieć ich potrzeby i poznać jak najlepiej branże i rynek, w których funkcjonują. Przede wszystkim jednak – nieustannie się uczę.

Interesuję się językiem i literaturą, przestrzenią medialną, psychologią, marketingiem i reklamą. Prywatnie cenię prace Mistrzów Słowa. Od lat wzdycham do Witolda Gombrowicza, kłaniam się Melchiorowi Wańkowiczowi, dziękuję Ryszardowi Kapuścińskiemu i próbuję Kisiela (bo jeśli słowa ostre jak brzytwa, to tylko w jego wydaniu). Stanisław Lem mnie onieśmiela, ale sięgam, bo to czysto inżynieryjna robota (roboty inżynierowie lubią najbardziej).

Moim planem jest, by wiedzę, doświadczenie oraz dość szerokie zainteresowania przekuć w teksty blogowe (jeśli tylko czas na to pozwoli). Dziękuję za dobrnięcie do tego miejsca i podjętą próbę poznania Inżyniera Słowa.

Zapraszam do współpracy.

Milena Pawlak