Milena PawlakNazywam się Milena Pawlak. Jestem autorką tekstów i obserwatorką języka. Piszę, redaguję, wymyślam, kreuję. Szukam inspiracji. Analizuję statystyki i wyciągam wnioski. Optymalizuję. Dążę do uzyskania efektu synergii w działaniach marketingowych.

Cenię prace Mistrzów Słowa. Od lat wzdycham do Witolda Gombrowicza, kłaniam się Melchiorowi Wańkowiczowi, dziękuję Ryszardowi Kapuścińskiemu i próbuję Kisiela (bo jeśli słowa ostre jak brzytwa, to tylko w jego wydaniu). Stanisław Lem mnie onieśmiela, ale sięgam, bo to czysto inżynieryjna robota (roboty inżynierowie lubią najbardziej).

Język i literatura są dla mnie ważne, jednak nie mniej niż zagadnienia związane z mediami, public relations, marketingiem, reklamą. Im też chciałabym poświęcić nieco więcej uwagi na moim blogu. Dziękuję za dobrnięcie do tego miejsca i podjętą próbę poznania IS. Zapraszam tutaj po więcej.

P.S. Inżynier Słowa, w zakładce portfolio, gromadzi teksty powstałe na przestrzeni kilku lat – po dwóch stronach barykady (dziennikarstwo/media – reklama/pr).